fbpx
skip to Main Content

SDR Ticari Modülleri

İşletmenizin tüm süreçlerini
nasıl yönetebileceğinizi keşfedin.

Stok Yönetimi

“Stok Yönetimi” sayesinde stoklarınızı her an güncel haliyle izler, kontrol edersiniz. “Malzeme Sınıfı Yapısı” özellikle geniş ürün gamına sahip işletmelerin en temel ihtiyacına cevap verir. “Depo ve Stok Tipi” özelliğiyle sınırsız sayıda tesis, depo tanımlayabilir, dağınık coğrafyalarda konumlanmış depolarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

SDR Ticari stok yönetimi modülü

Satış Yönetimi

Siparişten başlayarak tüm satış sürecini SDR üzerinde etkin bir şekilde kurgulayabilirsiniz. “Satış ve Alış Koşulları Belirleme” özelliği ile isterseniz fiyat listeleri, iskonto, vade gibi seçeneklerin sistemde tanımlanması ve otomatik olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Vade, eksi stok kontrolü, birim fiyatlar ve iskonto değişikliklerinin hangi aşamalarda kontrol edileceği gibi kriterleri siz belirler ve otomatik uygulanmasını sağlarsınız. Kullanıcılar hatasız ve güvenle çalışır.

SDR Ticari satış yönetimi modülü

Satın Alma Yönetimi

Tedarikçilerinizi, satınalma siparişlerinizi, satınalma irsaliye ve faturalarınızı SDR Ticari üzerinden yönetebilirsiniz.

SDR Ticari satın alma yönetimi modülü

Sevkiyat Yönetimi

“Sevk Planı Hazırlama” özelliği ile sipariş aralığı, sevk tarihi teslim tarihi ve sipariş tarihine göre sevk planı oluşturulabilir. Sevkiyat aracı seçebilir. Seçilen araca göre sevkiyat anında Araç Kapasite Kontrolü, Sevk Günü Kontrolü, Depo Stok Miktarı ve Risk Kontrolleri tek ekran üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

SDR Ticari sevkiyat yönetimi modülü

Finansal Yönetim

Finansal Muhasebe modülü ile müşteri ve satıcılarınızın cari hesaplarını, banka, çek, senet işlemlerini ve nakit takibini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Borç kapatma (TEFAT) modülü ile eski vadeliler öncelikli, yeni vadeliler öncelikli, tutara göre büyükten küçüğe, küçükten büyüğe gibi kapatma yöntemleri kullanılabilir, vade farklarını ve gecikme günlerini fatura, müşteri, satış bölgesi bazında listeleyebilir, kapatma işlemi sonrası beklenen tahsilat ve yapılacak ödemeleri takip edebilir, kalan bakiye için yaşlandırma yapılabilir veya ortalama vade tarihini listeleyebilirsiniz.

SDR Ticari finansal yönetim modülü

Resmi Muhasebe

Türk muhasebe yapısına uygun olarak geliştirilen Genel Muhasebe Modülü ile tüm ticari işlemlerinizi, cari bakiyelerinizi takip edebilirsiniz. Esnek Hesap Planı hazırlama yapısı ile firmanıza en uygun hesap planını oluşturabilirsiniz. “Maliyet Merkezi” kullanımı ile departman bazında, bölgesel veya farklı boyutlarda muhasebe raporları oluşturulabilir. Bu şekilde sade bir hesap planı yapısı kullanarak bile detaylı raporlar almak mümkün olmaktadır.

SDR Ticari resmi muhasebe yönetimi modülü

E-Devlet

SDR e-Fatura, e-İrsaliye ve e-Defter modülleri GİB’e direkt entegre çalışabilmektedir. Yani kesilen fatura direkt olarak Gelirler İdaresine gönderilir ve size kesilen faturalar direkt olarak SDR’ye alabilirsiniz. SDR, GİB’e direkt entegrasyon dışında tercih edeceğiniz özel entegratör firmaları ile de uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.

SDR Ticari e-devlet yönetim modülü

Raporlama

İşletmenizin tüm girdi ve çıktılarını SDR Ticari uygulamasını, gelişmiş raporlama sistemi ile anlık olarak izleyebilirsiniz.

SDR Ticari raporlama yönetimi modülü
SDR Ticari Uygulama

SDR Ticari uygulaması ile işletmenizi nasıl
kolay yönetebileceğinizi görün.

Back To Top