skip to Main Content

E-posta listemize kaydolun!

Açılımsoft ürünlerine sürekli yeni modüller ve işinizi kolaylaştıran yeni fonksiyonlar ekliyor. Bu yeniliklerden haberdar olmak için lütfen bültenimize kaydolun.

Bu iyi şirketler ve daha fazlası tarafından güveniliyor.

Ticari Muhasebe Yazılımı Nedir?

Ticari Muhasebe Programı

“Ticari muhasebe yazılımı, satış yapan işletmelerin muhasebe iş akışlarını dijital platformlarda yönetebildiği programlardır.”

Satış yapan her ölçekte ve sektördeki işletmeler; Satış, Stok, Dağıtım, Satınalma, Muhasebe ve daha bir çok iş kalemlerinin takibini yapmak durumundadır. Bu kritik veriler, yevmiye defterlerine el ile yazarak ya da Excel tablolarını kullanarak da takip edilebiliyor. Ancak teknolojinin gelişmesiyle bu neredeyse tarihe karıştı diyebiliriz. Günümüzde bir çok işletme, muhasebe süreçlerini takip etmek için, ticari paket yazılımları tercih ediyor.

Eski yöntemle yanlış hesaplamalar, gözden kaçan veriler, işletmenin ciddi sorunlara maruz kalmasına sebebiyet verir. Her işletmenin mali durumu, ayakta kalabilmesi için önemli olup, bu noktada yapılabilecek hatalar hayati risk taşımaktadır. Bu nedenle ticari muhasebe programları nitelik ve nicelik bakımından üstün performansı ile bu tür riskleri ortadan kaldıran kritik konumdadır.

Neden Muhasebe Programları Kullanmalısınız?

İşletmenizin iş ihtiyaçlarına göre kurgulanan ticari paket programlar, tüm iş süreçlerinizi tek bir platformdan takip etmenizi sağlar. Hatalar minimum seviyeye düşer ve işletme verileriniz güvenle korunur. Ayrıca istediğiniz gibi anında verileri raporlayabilmenizi sağlar.

Tüm işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapabilir, diğer işlerinize zaman ayırabilirsiniz.

Muhasebe programı ile zamandan tasarruf edin

Zamandan tasarruf etmenizi sağlar

Defter kalemle bu işler çok zaman alıyor. Muhasebe programları tüm işlemlerinizi dijital platformlarda çok daha kısa zamanda yapmanızı sağlar.

Ticari Muhasebe programı işinizi hatasız yönetmenizi sağlar

İşinizi hatasız yönetmenizi sağlar

Bu noktada yapılabilecek hatalar hayati risk taşır. Muhasebe programları bu olası hataları öngörerek riskleri minimum seviyeye düşürür.

Ticari paket programlar kritik verileri anında raporlamanızı sağlar

Kritik verileri anında raporlamanızı sağlar

Muhasebe programları, ihtiyacınıza göre yeniden şekillendirebileceğiniz planlama, yürütme, izleme ve kontrol süreçlerinizin tümünü görebileceğiniz bir raporlama sunar.

Raporlama Aracına Gözat
Ticari Muhasebe programları işletme verilerinizin güvende olmasını sağlar

Verilerinizin güvende olmasını sağlar

Verileriniz sizin kontrol ettiğiniz sunucularda tutulur. İstediğiniz kişiye erişim vererek güvende olduğunuzdan emin olursunuz.

Muhasebe programlar işletmenizi ticari başarıya ulaştırır

İşletmenizi ticari başarıya ulaştırır

Satış yapan her ölçekte ve sektörde işletmelerin ticari yazılımlara ihtiyacı vardır. Muhasebe programları işletmenizin tek platform üzerinden uçtan uca tüm süreçlerinizi yönetmenize;  verimliğinizi ve karlılığınızı artırarak başarıya ulaşmanızı sağlar.

Ticari Program Modüllerine Gözat
Back To Top